Випущений новий реліз Effector Saver 4.8.3

30 Aug 2021

Виправлено: Робота з сервером FTP по нестандартному порту підключення. Автозаповнення параметрів бекапа бази 1С в задачі “Резервне копіювання файлів і баз даних”.

Читати далі

Нова версія 4.8.2

20 Jul 2021

Нове: Додана локальна довідка. Виправлення: Виправлена помилка в роботі задачі “Тестування і виправлення 1С:Підприємство 8/BAS”. Виправлена проблема завантаження на Ростелеком Хмара S3. Вирішена проблема автовизначення розрядності V83.COMConnector x64. Виправлена помилка установки прапора “Шифрувати архіви”, для задачі “Резервне копіювання файлів і баз даних”. Внесено ряд інших незначних виправлень.

Читати далі

Вийшла нова версія Effector Saver 4.8.1

29 Jun 2021

Виправлення: Відключення користувачів для x64 версії 1С:Підприємства. Додавання нового рядка в задачі “Виконати команду”. Інші незначні проблеми.

Читати далі

Нова версія Effector Saver 4.8

24 Jun 2021

Нове: Підтримка платформи Business Automation Framework (BAF) і прикладних рішень Business Automation Software (AS). Додані нові типи сховищ: Amazon S3, S3-сумісні (Google Cloud, Yandex.Cloud, Mail.ru Cloud Solutions та інші). Додана можливість відключити сховище завдання без його видалення. Додана можливість використовувати в сховище для кожного завдання окрему підпапку для бекапів. Виправлення:

Читати далі

Випущений новий реліз Effector Saver 3.3.8

24 Jun 2021

Исправление: Оновлено механізм завершення роботи користувачів 1С/BAS на сервері. Внесено ряд інших незначних виправлень.

Читати далі

Випущений новий реліз Effector Saver 4.7

24 Feb 2021

Исправлено: Виправлені проблеми завантаження файлу у Яндекс.Диск й хмару Mail.Ru, після чергової зміни API. Внесено ряд інших незначних виправлень.

Читати далі

Нова версія Effector Saver 4.6

11 Feb 2020

 Виправлено: Effector Saver тепер має доступ тільки до тих файлів і папок Google Диска, які були створені в програмі. Доступ до інших даних користувача на Google Диску у Effector Saver відсутні. Дана зміна була введена у зв’язку з встановленням нових вимог компанії Google до додатків які використовують API Google Диска.

Читати далі

Effector Saver версії 4 отримав сертифікат “Сумісно! Система програм 1С:Підприємство”

25 Sep 2019

Програма Effector Saver 4 успішно пройшла сертифікацію на отримання статусу “Сумісно! Система програм 1С:Підприємство”, який свідчить про сумісність з платформою “1С:Підприємство”. Effector Saver вперше отримав сертифікат “Сумісно! Система програм 1С:Підприємство” в квітні 2013 року, і зараз, підтвердив свою технічну і функціональну якість. Термін дії нового сертифіката – до 20.09.2021 року.

Читати далі

Нова версія Effector Saver 4.5

24 Apr 2019

Новий функціонал: Поділ файлів бекапа на частини заданого користувачем розміру. Ця функція дозволяє завантажувати великі бекапи в сховища з обмеженням на розмір одного файлу. Наприклад, Яндекс.Диск має обмеження на завантаження розмір одного файлу 50 ГБ, Хмара Mail.Ru 2 ГБ. Додана можливість подивитися детальну інформацію про бекапи: фактична кількість файлів входять

Читати далі

Випущений новий реліз Effector Saver 4.4

04 Feb 2019

Нове: Всі виконувані файли програми підписані цифровим підписом компанії. В програму додана можливість виконати реєстрацію COM бібліотеки 1С:Підприємства comcntr.dll. Дана можливість присутня в меню Сервіс – Реєстрація V83.ComConnector. для копіювання фалів на SFTP сервер реалізований механізм “поновлюваного завантаження”. Тепер якщо при завантаженні файлу втрачається з’єднання з сервером програма намагається відновити

Читати далі