Як змінити каталог тимчасових файлів?

Вирішення проблеми: “Помилка архівування #5. Недостатньо місця на диску”

Effector Saver використовує тимчасові файли для збереження проміжних результатів в процесі виконання задач. Зазвичай дані файли розташовуються по шляху: C:\Users\Ім’якористувача\AppData\Local\Temp
Де:
“C:” — ваш системний диск;
“Ім’якористувача” — користувач з під якого запущений “Агент”.

Тимчасові файли видаляються автоматично.

Для вирішення проблеми “Помилка архівування #5. Недостатньо місця на диску”, досить перенести каталог тимчасових файлів на інший диск на якому досить вільного простору. Також не рекомендується мати цю папку на SSD-накопичувачі, оскільки це скорочує термін служби диска.

Параметр “Каталог тимчасових файлів” дозволяє вказувати знаходження каталогу з тимчасовими файлами Effector Saver. Для цього буде потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Створіть каталог для тимчасових файлів, наприклад “D:\Temp”;
  2. Призначте даний каталог в параметрах програми. Відкрийте Effector Saver, перейдіть меню “Сервіс”“Параметри програми”.

    Виберіть “Параметри агента”, і в блоці “Каталог тимчасових файлів” встановіть прапор “Використовувати вказаний каталог тимчасових файлів”.

    Натисніть на кнопку з трьома точками й виберіть раніше створений каталог тимчасових файлів — “Temp”. Натисніть “Зберегти”.

Надалі тимчасові файли Effector Saver будуть зберігатися в зазначений вами каталог.

Статьи и документация