Резервне копіювання файлів і папок

Архівування довільних даних — це найпростіша задача. Дане резервне копіювання ви можете зробити й вручну, вказати особисті файли та папки, які потрібно захистити від випадкового видалення або пошкодження, а потім скопіювати їх на знімний носій або в мережеву папку. Але, втрата даних через проблеми з комп’ютером або виходу з ладу жорсткого диска може застати зненацька. Ви можете втратити сімейні фотографії або фінансові дані. Тому невелика обережність дозволяє в значній мірі захистити себе від подібних неприємностей.
Щоб убезпечити себе та істотно заощадити час і сили, витрачені на резервне копіювання рекомендуємо регулярно здійснювати резервне копіювання даних за допомогою спеціалізованого ПЗ.

Effector Saver ідеальне рішення для автоматичного резервного копіювання даних домашніх комп’ютерів:

  • зберігайте ваші файли та папки;
  • зберігайте копії ваших фото, відео, документів.

Щоб захистити резервні копії, зберігайте їх у надійному місці:

  • зовнішні, мережеві та локальні диски;
  • FTP сервер.

Додатковий арсенал Effector Saver — кілька підстав для того, щоб використовувати ПЗ для резервного копіювання, а не копіювати файли вручну:

  • вбудований планувальник запуску задач, який дозволяє автоматично запускати задачі резервного копіювання з заданим проміжком часу;
  • також можна зашифрувати резервні копії даних. Підтримка стійкого (AES) шифрування резервних копій;
  • стиснення резервних копій. Підтримка формату архіву резервних копій 7-zip, Zip;
  • відправка зведених звітів про результати виконання задач електронною поштою користувачеві.

Приклад налаштування задачі “Архівування довільних даних”

Оцініть зручне рішення Effector Saver, що надає вам всі можливості для створення потрібної задачі резервного копіювання файлів і папок.

Вид задачі “Архівування довільних даних” дозволяє створити архів і включити в нього довільні файли.

Запускаємо програму і приступаємо до налаштування резервного копіювання довільних даних.

На панелі інструментів вибираємо “Задачі”“Додати задачу”.

Встановлюємо прапор “Включити в архів файли”.

Прапор додає вкладку “Файли” з параметрами включення в архів файлів.
Переходимо у вкладку “Файли”. Заповнюємо поле “Шлях до файлів:”, натискаємо на кнопку огляду (…), після чого відкриється діалогове вікно. Вибираємо в діалозі папку з файлами, які необхідно архівувати. У нашому випадку це папка “Збережені фотографії”, натискаємо “OK”.

Переходимо на вкладку “Налаштування архівів”. Зазначимо каталог для зберігання архівів: натискаємо на кнопку огляду (…), в кінці поля “Каталог архівів:” і вибираємо в діалозі каталог (якщо потрібно, в діалозі вибору створіть каталог кнопкою “Створити папку”). Натискаємо “OK”.

Далі, для більшої гарантії захисту даних, скопіюємо архіви в мережеву папку. Для цього встановлюємо прапор “Дублювати файли в каталоги…” і вказуємо каталог.

В полі “Кількість одночасно збережуваних архівів (0 – не обмежена):” вкажемо десять, тепер програма буде видаляти старі архіви нашої задачі, як тільки їх число перевищить десять штук.

Наступні два параметри відповідають за правило формування імені архіву.

Поле “Префікс імені архіву:” — перша частина імені файлу архіву. Зазначимо “Збережені фотографії”.

Поле “Закінчення імені архіву:” — друга частина імені файлу архіву. Ця частина формується на підставі дати й часу створення файлу архіву, залишимо без змін.

Переходимо на вкладку “Розклад”.

Налаштуємо час автоматичного виконання нашої задачі.

В полі “Призначити завдання:” вкажемо періодичність виконання задачі “Щомісяця”. Зазначимо місяць і день місяця.

В полі “Час початку:” задамо час початку виконання задачі резервного копіювання, наприклад (01:00).

Наша задача буде виконуватися щомісячно першого числа в 01:00.

Встановимо прапорець “Виконувати задачу” у верхній частині вікна налаштування. Даний параметр дозволяє включати/відключати задачу для виконання “Агента”.

Натискаємо кнопку “Зберегти”. Настройка задачі завершена.

Виконаємо задачу. Для цього в головному вікні “Менеджера” встановимо курсор на нашій задачі. Вибираємо меню “Задачі”“Виконати зараз”. Якщо “Агент” запущений, задача буде виконана негайно.

Після завершення роботи задачі у вкладці “Журнал” з’явиться дата та результат виконання задачі бекапу.

Для детального перегляду результату виконання задачі, виберемо в меню “Журнал”“Відкрити запис”, або зробіть подвійний клік миші по запису виконання задачі.

У вкладці “Файли” можна переглянути список створених файлів бекапу в результаті виконання задачі.

Для перегляду файлу бекапу, вибираємо у меню “Файли”“Відкрити файл”, або правий клік миші по запису виконання задачі — “Відкрити файл”.

Крім бекапу файлів і папок в Effector Saver реалізовано резервне копіювання інформаційних баз даних 1С:Підприємства, баз Microsoft SQL і PostgreSQL серверів. Спробуйте всі можливості Effector Saver Завантажити Effector Saver

Статьи и документация