Резервне копіювання засобами 1С:Підприємство 8

Налаштовуємо задачу резервного копіювання 1С:Підприємство 8

Для додавання нової задачі в Панелі інструментів виберемо “Задачі” — “Додати задачу”.

dodati-zadachu-rezervnogo-kopijuvannja

У вікні налаштувань нового завдання заповнюємо необхідні поля.

Поле “Найменування:” залишимо порожнім воно автоматично заповниться при виборі бази 1С:Підприємства.
Поле “Вид задачі:” — зі списку виберемо “Архівування засобами 1С:Підприємство 8”.

najmenuvannja-zadachi-rezervnogo-kopijuvannja

Як бачимо, змінилося вікно програми.

На першій вкладці “Підключення” заповнимо параметри підключення до бази 1С:Підприємства, натискаємо “Обрати та заповнити”. Відкрилося вікно “Вибір бази 1С:Підприємства” де ми вказуємо конкретну базу і натискаємо кнопку “Вибрати”, після цього автоматично заповнилося поле “Найменування:” ім’ям зазначеної бази.

parametri-pidkljuchennja-do-bazi
Поля “Виконуваний файл:”, “Варіант бази:” і “Каталог бази:” автоматично заповняться відповідно до зазначеної бази (також дані поля можна заповнити вручну).

Після цього, залишається тільки заповнити поля “Користувач:” і “Пароль:” користувача зазначеної бази.
Встановлюємо прапор “Використовувати програмну ліцензію 1С”. Якщо Ви використовуєте USB ключ, то залиште це поле порожнім.

koristuvach-dlja-pidkljuchennja-do-bazi
Переходимо на вкладку “Налаштування архівів”.

У полі “Каталог архівів:” вказуємо каталог для зберігання архівів, для цього натискаємо на кнопку з трьома крапками й в діалозі виберемо наявний або створюємо новий каталог за допомогою кнопки “Створити папку”.

У параметрі “Кількість одночасно збережуваних архівів (0 – не обмежена):” вкажемо 10. Як тільки старі архіви даної задачі перевищать вказане нами число 10, програма їх видалить.

katalog-arhiviv

Встановлюємо прапор “Дублювати архіви в каталоги …”, для цього натискаємо кнопку “+”, встановіть курсор в новоствореному рядку в результаті чого в кінці рядка з’явиться кнопка вибору каталогу. Виберемо каталог, а для більшої гарантії, наприклад якщо вийде з ладу жорсткий диск скопіюємо створений архів на мережевий диск іншого комп’ютера.

dujulbvati-arhivi-v-katalogi

Переходимо на вкладку “Розклад”.

Якщо резервне копіювання проводиться на робочій станції, виберемо в полі “Призначити завдання:” пункт “Щодня після завантаження системи”. Встановлюємо прапорець “Один разу за день”, щоб система при перезавантаженні комп’ютера протягом усього робочого дня не намагалася зробити повторну резервну копію. Встановлюємо “Час затримки:”, щоб між стартом програми та резервним копіюванням пройшла деяка пауза.

vkladka-rozklad

Якщо резервне копіювання проводиться на сервері, виберемо в полі “Призначити завдання:” “Щодня”. “Час початку:” встановимо час в періоді, коли завершує роботу з базою останній користувач і до початку роботи першого користувача. Наприклад, 01:00.

rozklad-rezervnogo-kopijuvannja

У верхній частині вікна налаштування встановлюємо прапор “Виконувати задачу”. Даний параметр дозволяє вмикати/вимикати задачу для виконання “Агента”.
Натискаємо кнопку “Зберегти”.

zberegti-nalashtuvannja-zadachi

У разі вірного налаштування параметрів, вікно задачі закриється. Але якщо є помилки, з’явиться вікно з описом даної помилки, після можна продовжити настройку і виправити помилку заповнення задачі.
Для того щоб зберегти налаштування задачі не зважаючи на помилки в заповненні, просто знімаємо прапорець “Виконувати задачу” і натискаємо “Зберегти”. Перевірка коректного заповнення проводитися не буде, але і задача “Агентом” виконуватися теж не буде.

На цьому настройка задачі Резервне копіювання засобами 1С:Підприємства 8 завершена.

Для перевірки задачі – виконаємо її. У головному вікні “Менеджера” встановлюємо курсор на задачу. Вибираємо меню “Задачі” — “Виконати зараз”.

vikonati-zaraz-zadachu

Зверніть увагу: перед перевіркою упевніться що користувачі вийшли з інформаційної бази 1С:Підприємства.

Для того щоб переглянути статус виконання задачі переходимо на вкладку “Активні задачі”.

aktivni-zadachi

Після завершення роботи задачі у вкладці “Журнал” показується дата і результат виконання задачі.
Для більш детального перегляду результату виконання задачі, переходимо в меню “Журнал” — “Відкрити запис”, або подвійний клік миші по запису виконання задачі.

zapis-zhurnalu

Переглянемо файл бекапа, переходимо в меню “Файли” — “Відкрити файл”, або правий клік миші по запису виконання задачі — “Відкрити файл”.

vidkriti-fajl-arhivu

Статьи и документация