Налаштування завершення роботи користувачів
1С:Підприємства

Для успішного виконання резервного копіювання в інформаційній базі не повинно бути активних сеансів користувачів. Щоб автоматично завершити роботу користувачів перед виконанням бекапа в програмі передбачено відповідний механізм.
Для налаштування завершення роботи користувачів 1С:Підприємства перейдіть на вкладку “Відключити користувачів”.

zavershennja-roboti-koristuvachіv-1s

Важливо: у безкоштовній редакції програми не реалізований даний функціонал. У момент запуску резервного копіювання користувачам необхідно залишити базу 1С:Підприємства, інакше вивантаження бази не відбудеться.

Встановіть прапорець “Завершити роботу користувачів 1С:Підприємства”. У меню виберіть один з варіантів: “Завершити сеанси на сервері 1С:Підприємства” або “Викликати штатне завершення роботи користувачів”.

zavershiti-seansi-na-serverі-1s

У разі вибору “Завершити сеанси на сервері 1С:Підприємство” — відімкнення користувачів відбувається шляхом примусового завершення сеансів на сервері 1С:Підприємства. Цей варіант підходить тільки для клієнт-серверних баз 1С:Підприємства.

Якщо Ви змінювали стандартні налаштування сервера 1С, можливо, потрібно змінити параметри, які йдуть нижче.
Встановіть прапорець “Кластер вимагає авторизації”, якщо в кластері 1С:Підприємства створено користувача “Адміністратор кластера”. Заповніть поля: “Ім’я адміністратора кластеру:” та “Пароль адміністратора кластеру:”.

klaster-vimagae-avtorizacіі

Увага: не плутайте даного користувача з користувачем бази 1С:Підприємства та користувачем “Адміністратор центрального сервера”.

В консолі сервера 1С:Підприємства адміністратори кластера розташовані по наступному шляху: “Console Root”“1C:Enterprise 8.3 Central Servers”“(*)ім’я комп’ютера”“Кластери”“Локальний кластер”“Адміністратори”.

konsoli-servera-1s- administratory-klastera

Встановіть прапорець “Використовується нестандартний порт агента сервера”, якщо порт підключення до сервера Агента відмінний від стандартного.

vikoristovuеtsja-nestandartnij-port

Заповніть поле “Порт агента сервера”. Порт підключення до агента сервера 1С:Підприємства за замовчуванням — 1540.

Для визначення порту сервера агента зайдіть на Сервер 1С і при натисканні правою кнопкою миші на ім’я комп’ютера з меню оберіть “Властивості”“Параметри центрального сервера 1С:Підприємства”“IP порт:”.

parametry-centralnogo-servera-1s

У разі вибору “Викликати штатне завершення роботи користувачів”

viklikati-shtatne-zavershennja-roboti-koristuvachіv

— відімкнення користувачів відбувається шляхом виклику вбудованого в типові конфігурації механізму завершення роботи користувачів. Даний механізм ґрунтується на використанні процедури “Блокування встановлення з’єднань з інформаційною базою”.

Алгоритм виконання наступний:

  • Запуск завершення роботи користувачів;
  • Запуск виконання задачі (архівування, тестування і виправлення тощо);
  • Запуск дозволу роботи користувачів.

Можливо Вас зацікавить:
Встановлюємо і налаштовуємо параметри програми Effector Saver
Резервне копіювання засобами 1С:Підприємство 8

Статьи и документация