Ліцензійна угода

Effector saver 3

Ліцензійна угода кінцевого користувача

Дана Електронна Ліцензійна Угода Кінцевого Користувача (далі – Угода) є юридичною угодою між Вами, кінцевим користувачем (фізичною або юридичною особою) та ПП «Еффектор» (далі – Правовласник), стосовно програмного забезпечення Effector saver (далі – Програма).

Ви можете прийняти умови цієї згоди й продовжити встановлення та використання Програми або відхилити його та зупинити встановлення та використання Програми. Встановлюючи це програмне забезпечення, Ви приймаєте всі умови даної угоди.

Правовласник надає Вам неексклюзивну непередавану Ліцензію на збереження, завантаження, установку, виконання (далі Використання) зазначеної версії Програмного забезпечення на одному комп’ютері відповідно до умов дійсної Угоди, і Ви погоджуєтесь і приймаєте зазначену Ліцензію наступним чином:

1. Пробна версія

Якщо Ви встановили Програму й активували 30-ти денну пробну версію Програми, Вам дається право використання Програми, виключно з метою ознайомлення з можливостями Програми, на період не більше (30) днів. Тим самим Ви зможете спробувати Використовувати Програму і оцінити її корисність і функціональність до того, як зробите її покупку.

2. Ліцензія

Після внесення оплати за ліцензію Вам надається невиключна непередавана ліцензія установки та Використання однієї (1) копії зазначеної версії Програми на одній фізичній машині або в одному віртуальному середовищі.

Щоб використовувати Програму на кількох фізичних машинах та віртуальних середовищах, необхідно додатково придбати відповідну кількість нових ліцензій.

Ви маєте право перенести свою Ліцензію на Програму на іншу машину за умови, якщо на попередній фізичній машині або віртуальному середовищі вона більше не використовується і повністю видалена.

3. Версія для безкоштовного використання програми

Ви можете Використовувати Програму для особистих цілей або в організаціях будь-якої власності на будь-якій кількості комп’ютерів. Ви можете копіювати й поширювати Програму без будь-яких змін третій особі відповідно до даної Угоди.

4. Обмеження та відповідальність

В жодному разі Ви не маєте права продавати, позичати, орендувати, здавати в оренду, субліцензіювати, публікувати, відображати, поширювати або іншим чином передавати третій особі Програму, будь-яку її копію як засіб використання, повністю або частково, без попередньої письмової згоди Правовласника, окрім випадків, описаних в пункті 1 даної угоди.

Ви не можете змінювати, декомпілювати, демонтувати, будь-яку частину Програми, або створювати похідні програми, засновані на Програмі повністю або частково, або дозволяти третій особі здійснювати такі дії, окрім випадків, передбачених чинним законодавством.

Програма поставляється “як є”, без будь-яких гарантій. Ви приймаєте всі ризики й відповідальність за вибір Програми задля досягнення запланованих Вами цілей, а також за її використання й отриманий результат. Правовласник не дає жодної гарантії, що Програма не містить помилок, не має збоїв або відмов у роботі або що вона сумісна з будь-яким програмним забезпеченням або обладнанням. Правовласник, його постачальники й ліцензіари не несуть відповідальність за будь-які збитки, що виникають через Використання або неможливості Використання Програми.

5. Оновлення Програми

Ви можете завантажувати та встановлювати Оновлення до Програми по мірі їх публікації на веб-сайті Правовласника і його партнерів або завантажувати їх через інші інтерактивні служби, за умови, що Оновлення не включають нові наступні випуски Програми, помічені новою першою цифрою до крапки, наприклад 4.0, 5.0. Дана Угода не зобов’язує Правовласника надавати вам будь-які Оновлення. Ви не зобов’язані проводити оновлення Програми за будь-якої умови, і Вам варто ретельно переглянути всі переваги оновлення перед його проведенням. Якщо Ви не бажаєте проводити оновлення, Ви можете продовжити використання вже наявної у Вас версії Програми.

Авторське право © 2006-2019 ПП «Еффектор» Всі права захищені.

Програма, включно з Програмним забезпеченням і будь-якою супровідною документацією, захищена авторським правом відповідно до закону про авторське право. А також міжнародною згодою про авторське право та іншими законами та угодами про права інтелектуальної власності.

Статьи и документация