Про задачу Виклик процедур 1С:Підприємства 8/BAS

Тип задачі “Виклик процедур 1С:Підприємства 8/BAS” дозволяє запустити експортні процедури й функції 1С:Підприємства/BAS (Business Automation Software).

Як основне призначення розглядається альтернатива використання такого механізму як “Регламентні завдання” 1С:Підприємства.

Принцип роботи задачі заснований на виклик експортних процедур загальних модулів 1С:Підприємства (саме це і виконує штатний механізм регламентних завдань) через COM з’єднання і може виконуватися без участі користувача, наприклад на сервері.

Розглянемо приклади, коли може виникнути необхідність використання даної задачі:

  • при використанні файлових версій 1С:Підприємства, де для підтримки “регламентних завдань” потрібна робота користувача в 1С:Підприємстві або запуск окремо сеансу 1С:Підприємства.
  • при використанні клієнт-серверних або файлових версій 1С:Підприємства, якщо використовуються механізм обміну розподілених інформаційних баз. У разі, якщо центральна база надсилає змінену конфігурацію, автоматичний обмін не відпрацьовує і потрібне втручання користувача для ухвалення змін. Дана задача дозволяє обійти це обмеження і прийняти зміну конфігурації автоматично, після чого запустити повторний обмін.
  • організація запуску за розкладом власних процедур і функцій 1С:Підприємства.

Статьи и документация