Бета-версія Effector Saver 4.6, з виправленням для Google Диск й Хмара Mail.Ru

22 Jan 2020г

Дорогі друзі! Вийшла бета-версія Effector Saver 4.6 зі значними виправленнями, які стосуються хмарних сховищ Google Диск й Хмара Mail.Ru. Пройдемося детальніше по кожній хмарі.

Нові правила доступу до даних користувача на Google Диску для сторонніх додатків

Після того як Google ввів жорсткі вимоги до сторонніх додатків, що працюють з даними користувачів, багато хто зіткнувся з помилкою — “Вхід з аккаунтом Google тимчасово заблокований для цього додатка”. Попередження з’явилося через те, що Effector Saver мав повний доступ до файлів і папок користувача на Google Диску. У новій версії Effector Saver, має доступ тільки до тих файлів і папок, які були створені за допомогою Effector Saver.

Компанія Mail.ru змінила протокол роботи з хмарою

У середині січня компанія Mail.ru змінила протокол роботи (API) зі своєю хмарою після чого ми отримали масу звернень від користувачів про неможливість копіювати файли у Хмару Mail.Ru. У новій версії ми вирішили дану проблему і внесли відповідні виправлення в програму.

 

Щоб і далі використовувати Effector Saver для бекапа важливих даних у хмарні сховища Google Диск й Хмару Mail.Ru, встановіть EFFECTOR SAVER 4.6 бета-версія.